درباره ما

درباره ما

ماموریت

شرکت افق طلایی مبتکران ارس با برند باغوان و با کسب، بومی سازی و توسعه دانش فنی و مبتنی بر شناخت دقیق از نیازهای این صنعت در زمینه ی طراحی و تولید سامانه های ضدسرمازدگی جهت حفظ باغات و درختان میوه در صدد کمک به صنعت کشاورزی ایران و باغداران و کشاورزان عزیز میهن و جلوگیری از خسارات و زیان های سنگین سرمازدگی درختان، تلاش و فعالیت میکند.

  • پشتیبانی
  • اطمینان
  • کیفیت
  • نوآوری

درباره ما

چشم انداز

ما در مجموعه باغوان بر آنیم تا با ایجاد یک برند ایرانی در کلاس جهانی پیشتاز صنعت تجهیزات ضدسرمازدگی بر اساس اقلیم های داخلی و خارجی بوده و سرآمد کمی در رتیه های نخست و برترین رتبه ی کیفی در این صنعت باشیم.

  • محیط زیستفناوری همسو با محیط زیست
  • کشاورزی صنعتیتغییر روش سنتی به صنعتی
  • کلاس جهانیفعالیت در سطح بین المللی
  • برند برتر ایرانیپیشگام در فناوری کشاورزی

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

مشتریسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

مشتری شرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

مشتریکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

شرکت افق طلایی مبتکران ارس با نام تجاری باغوان به روزی می اندیشد که در ایران اسلامی پیشگام باشد.

436+مساحت تحت پوشش (هکتار)
4محصول
60پروژه
4+شهر های تحت پوشش

ارزشهای بنیادی

بنیانگذاران، مدیران و کارکنان مجموعه باغوان بر این باور هستند که ارزشهای انسانی و اخلاقی از جمله خدمت و همیاری به همنوعان، بخصوص کشاورزان و اعتلای صنعت باغداری و کشاورزی بر اساس اصل تکریم مشتریان با شناخت از نیازهای واقعی آنان و رعایت انصاف و عدالت در مدیریت کسب وکار و همراهی با مشتریان، برترین ارزشها بوده و خود را متعهد به حفظ واجرای آن در شرایط سخت و آسان میدانند. همچنین باور بر دانایی و توانایی ایرانی در تحقق آرمانها و مأموریتهای کسب و کار، هستهی اصلی و سرلوحهی اقدامات مجموعهی باغوان میباشد.